09-2018

Sparing z silnym rywalem na remis.

• autor: shogun, 2011-08-06 20:55

W rozegranym w dniu dzisiejszym kolejnym sparingu zespół Sokoła Krzywa zremisował u siebie z GKS-em Warta Bolesławiecka 3:3(1:1) po bramkach Damiana Sopkowicza, Andrzeja Ziembowskiego i Tomka Jagielskiego.

Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszego zespołu zremisowaliśmy z silnym rywalem z Warty Bolesławieckiej 3:3(1:1) choć na 15 minut przed końcem spotkania prowadziliśmy 3:1 i mieliśmy kolejne okazje na podwyższenie wyniku. O wyniku remisowym przesądziły indywidualne błędy zmienników, a ciekawostką tej potyczki może być fakt, że zawodnicy Sokoła strzeli w tym meczu 5 bramek, gdyż samobójczym trafieniem na 1:0 dla Warty popisał się Andrzej Ziembowski, który w niegroźnej sytuacji głową skierował piłkę do własnej bramki. Po zespołowej akcji i podaniu Tomka Jagielskiego bramkę wyrównującą zdobywa mocnym strzałem po długim rogu Damian Sopkowicz. Pomimo wielu sytuacji pod bramką(100% sytuacje marnuje T.Jagielski, D. Gruszecki, D.Sopkowicz) rywali wynik do przerwy nie ulega już znmianie. Po przerwie po zespołowej akcji naszych zawodników piłkę do bramki gości kieruję Andrzej Ziembowski. Trzecią bramkę dla naszego zespołu po wymanewrowaniu trzech obrońców GKS-u strzela mocnym strzałem z 16 metrów Tomek Jagielski. Bramkę kontaktową po błędzie Zbyszka Urszulaka i Zbyszka Wencla zdobywa w 75minucie meczu napastnik z Warty strzałem między nogami Maćka Ziembikiewicza. W 85 minucie meczu zespół Sokoła traci trzecią bramkę po dorzucie napastnika gości(który był na 2 metrowym spalonym, czego nie zauważył sędzia), gdzie fatalnie zachował się nasz bramkarz Maciek Ziembikiewicz, który przy próbie przerzucenia piłki nad poprzeczką wrzuca piłkę w okienko naszej bramki. Pomimo jeszcze kilku okazji z obu stron wynik nie ulega już zmianie i po ciekawym meczu remisujemy z wyżej notowanym rywalem, będąc przez większą cześć pojedynku zespołem lepszym. Na uwagę zasługuje debiut w pierwszym zespole niespełna 15 letniego Pawła Kuśmierza, który w kilku akcjach pokazał się z bardzo dobrej strony nie ustępując starszym kolegom.

Skład Sokoła:

Ziembikiewicz-Kozłowski, Leśniak, Ginowicz(Z.Wencel), Gruszecki(Ziembowicz), G. Sopkowicz, Kurczak, Fila(Kuśmierz), Ziembowski(M.Orszulak), Jagielski, Sopkowicz(Beneda, Szaja)

autor: ~anonim 2011-08-07 13:36:11

avatar ktory Fila gral w naszym zespole??

autor: ~admin 2011-08-07 17:42:11

avatar W naszym zespole grał Andrzej Fila, który po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana próbuje wrócić na boisko.