Pogrom Łazisk

• autor: shogun, 2011-08-11 22:47

W kolejnym sparingu zespół Sokoła Krzywa rozgromił w meczu na wyjeździe LZS Łaziska 7:1(1:1) po bramkach Kuśnierza, Kurczaka(3), Kłonickiego(2) i Ziembowskiego.

Początek meczu to zdecydowana przewaga Sokoła, którego zawodnicy mieli 4 sytuacje 100% na zdobycie bramki, jednak wszystkie zmarnowali. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu po przedłużeniu piłki głową przez Leśniaka zdobywa mocnym strzałem z woleja Paweł Kuśnierz. Zespól z Łazisk wyrównuje po wyjściu sam na sam z naszym bramkarzem napastnika gospodarzy, gdzie nie popisał się sędzia zawodów, który nie zauważył 2 metrowego spalonego strzelca gola. Mecz się wyrównał i pomimo kilku okazji z obu stron wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Po przerwie w wyniku korekty ustawienia nasz zespół osiąga zdecydowaną przewagę, czego efektem są kolejne gole dla Sokoła. Po zespołowej akcji i dograniu  Kurczaka drugą bramkę dla Sokoła zdobywa Adrian Kłonicki, który  w kolejnej akcji mocnym strzałem zza pola karnego zdobywa swoją druga bramkę. W zamieszaniu przed polem karnym gospodarzy mocnym strzałem popisuje się Łukasz Kurczak i piłka wpada do bramki pomiędzy nogami bramkarza z Łazisk. Kolejnego gola dla Sokoła zdobywa z rzutu karnego po faulu na Kłonickim, Andrzej Ziembowski. Gospodarze próbują zdobyć bramkę po kontrach, które jednak są rozbijane przez dobrze grającą obronę Sokoła. Kolejnego gola dla naszego zespołu zdobywa Łukasz Kurczak po mocnym strzale z 20 metrów. Wynik spotkania ustala Łukasz Kurczak, po błędzie obrony gospodarzy, gdzie będąc sam na sam z bramkarzem z Łazisk mija go i kieruje futbolówkę do pustej  bramki gospodarzy. Chwilę później sędzia kończy spotkanie w którym zespół Sokoła, szczególnie w drugiej odsłonie pojedynku był zdecydowanie lepszy i odniósł pomimo kilku osłabień(nie mogli zagrać Jagielski, Hawrylów, Szajer, G. Sopkowicz i P.Wiedłocha)w pełni zasłużone zwycięstwo.

Skład Sokoła:

Zawodnik testowany, Kozłowski, Ginowicz, Z.Wencel, Gruszecki(Kłonicki), M. Więdłocha (Ziembowicz), Kurczak, Leśniak(M.Orszulak), Ziembowski, P. Kuśnierz