Podsumowanie przygotowań do nowego sezonu.

• autor: shogun, 2011-08-19 19:17

Zespół Sokoła Krzywa zakończył okres przygotowawczy do nowego sezonu, który rozpocznie się meczem w Granowicach z tamtejszym Rodłem.

W okresie przygotowawczym nasz zespół rozegrał 11 spotkań w większości z wymagającymi rywalami z których trzy zremisował, cztery przegrał, jak też cztery rozstrzygnął na swoją korzyść. Wyniki te nie odzwierciedlają prawdziwej wartości zespołu z uwagi na okres wakacyjny i brak w niektórych spotkaniach kilku podstawowych zawodników. Zespół Sokoła po ciężkim boju z Białą i Rokitkami odpadł z rozgrywek Pucharu Wójta, jak też nie poradził sobie z Lechią Rokitnica w Pucharze Polski. Praktycznie w prawie najsilniejszym składzie Sokół wystąpił jedynie w meczu z GKS-em Wartą Bolesławiecką, co przełożyło się na bardzo dobrą grę i dobry wynik tego spotkania. Do zespołu dołączył z drużyny juniorów niespełna 16letni Paweł Kuśnierz, który w kilku meczach pokazał się z bardzo dobrej strony, jak też z drugiej drużyny kryjący obrońca Zbigniew Wencel, który ma szansę na wywalczenie miejsca w podstawowym składzie Sokoła. Klub pozyskał także na zasadzie transferów definitywnych  z Chojnowianki Chojnów Tomasza Płachtę oraz z Burzy Gołaczów Michała  Rubika, jak też do gry po kontuzji powrócił nasz były zawodnik  Andrzej Fila. Nowo pozyskani zawodnicy z całą pewnością zwiększą rywalizację o miejsce w podstawowym składzie Sokoła, co miejmy nadzieję przełoży się na wyniki naszego zespołu. Natomiast w naszym zespole w tym roku nie zobaczymy już Aruisza Hawrylowa, który wyjechał do pracy do Niemiec oraz Krystiana Wencla, który wyjechał do pracy w Poznaniu. Ostateczna weryfikacja naszego zespołu nastąpi jednak podczas spotkań ligowych w których miejmy nadzieję zespół Sokoła Krzywa pokarze się z bardzo dobrej strony. Warto także zaznaczyć, że nasz zespół swoje mecze rozgrywał będzie już na nowym obiekcie w Krzywej, gdzie inauguracja nastąpi w dniu 28.08.2011r. go. 17:00 meczem z Wilkami Różana.

autor: ~size10 2011-08-20 10:54:11

avatar Admin, zdało by się wrzucić na stronę kilka fotek, naszego nowego boiska i zaplecza

autor: ~size10-popieram 2011-08-20 12:35:14

avatar dodajcie fotki !!