Kolejna porażka.

• autor: shogun, 2011-09-14 22:16

W kolejnej kolejce ligowej zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa przegrał na własnym boisku z Przyszłością Prusice 0:1(0:1).

Zespół z Prusic przyjechał do Krzywej w roli faworyta, gdyż po pięciu kolejkach był liderem tabeli z kompletem zwycięstw. Początek spotkania to zdecydowane ataki gospodarzy i, co stało się już zmorą Sokoła, kolejne zmarnowane sytuacje pod bramką rywali. Po akcji lewą stroną boiska i dorzucie Andrzeja Ziembowskiego mając przed sobą jedynie bramkarza gości przestrzelił Tomek Płachta. W kolejnej akcji Tomek Jagielski strzela mocno z 14 metrów, jednak jego strzał broni bramkarz gości. Po dorzucie Łukasza Kurczaka kilka metrów nad poprzeczką strzela z 5 metrów Andrzej Ziembowski, którego pozostawili bez krycia obrońcy Przyszłości. Przyjezdni po przetrwaniu naporu naszego zespołu wyprowadzają kilka groźnych kontrataków. Po jednym z nich w 30minucie zdobywają jedynego gola w tym spotkaniu. Po indywidualnej akcji i przy biernej  postawie obrońców Sokoła rozgrywający Przyszłości Radosław Pawlusiński  pokonuje mocnym strzałem z 10metrów zasłoniętego Maćka Ziembikiewicza. W drugiej połowie spotkania w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Tomek Płachta, którego strzał został w ostatniej chwili zablokowany przez obrońców przyjezdnych. Po zagraniu Michała Rubika na czystą pozycję wychodzi Tomek Jagielski, jednak jego strzał przenosi nad poprzeczką bramkarz gości. Po zagraniu Grzegorza Sopkowicza z 7 metrów wprost w bramkarza Przyszłości strzela Andrzej Ziembowski. Po błedzie Sokoła sam na sam z Maćkiem Ziembikiewiczem znalazł się napastnik gości, jednak jego strzał broni nasz bramkarz. Pomimo kilku dogodnych  sytuacji dla Sokoła wynik do końca spotknia nie ulega już zmianie i odnosimy kolejną porażkę po meczu w którym zabrakło zimnej krwi w sytuacjach pod bramką rywali z których kilka można było zamienić na gole.

autor: ~jasnowidz 2011-09-16 09:18:49

avatar przed sokołem nie widze przyszlości

autor: ~obserwator 2011-09-16 10:08:45

avatar chłopaki gdyby wykorzystywali, to o czym pisze rzecz jasna redaktor, to by grali w ekstraklasie;)rnżal mi was..