Kolejna porażka.

• autor: shogun, 2011-09-27 03:19

W kolejnym meczu ligowym zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa przegrał z zespołem Lechii Rokitnica 1:2(0:1) po bramce Michała Rubika.

Początek meczu to zdecydowana przewaga Sokoła i kilka zmarnowanych sytuacji pod bramką rywala. Po błędach obrony Lechii przed szansą na zdobycie gola znalazl się Tomek Jagielski, ale jego strzał z 10 metrów broni intuicyjnie bramkarz przyjezdnych. W kolejnej akcji po wymanewrowaniu obrońców Lechii minimalnie niecelnie strzela Michał Rubik. W 15 minucie meczu po nieporozumieniu obrony Sokoła pierwsza bramkę w meczu strzela pomocnik gości, który mając przed sobą jedynie Maćka Ziembikiewicza kieruje piłkę do naszej bramki. W odpowiedzi po kolejnym błędzie obrony Lechii przed szansą na wyrównanie znajduje się ponownie Tomek Jagielski, ale jego strzał jest minimalnie niecelny. Do wyrównania mógł jeszcze w pierszej połowie doprowadzić strzałem z woleja Michał Rubik, ale piłkę wybija na rzut rożny bramkarz Lechii. Pierwsza odsłona tego pojedynku kończy się na jednobramkowym prowadzeniu przyjezdnych. W jednej z pierwszych akcji po wznowieniu gry strzelamy bramkę wyrównująca, gdzie po zagraniu Tomka Jagielskiego piłkę lobem nad bramkarzem Lechii kieruje do siatki przyjezdnych Michał Rubik. Od strzelenia gola wyrównującego zespół Sokoła opanował środek boiska i raz po raz stwarzał groźne sytuacje pod bramką gości. W dogodnych sytuacjach na strzelenie gola znajdowali się Michał Rubik, Tomek Jagielski, Łukasz Leśniak, Andrzej Fila i Andrzej Ziembowski jednak byli nieskuteczni. Goście nastawili się na kontrataki tylko sporadycznie zagrażali bramce strzeżonej przez Maćka Ziembikiewicza. Po kolejnym błędzie obrony Sokoła w 80 minucie meczu tracimy drugiego gola, gdzie po wyrzucie piłki z autu przegrywamy pojedynek główkowy i niepilnowany napastnik Lechii znajduje się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem strzelając zwycięską bramkę. Rozpaczliwe próby doprowadzenia do wyrównania nie przynoszą już rezultatów i nieoczekiwanie przegrywamy mecz z ostatnim zespołem w tabeli, po spotkaniu w którym Sokoł był zdecydowanie lepszą drużyną i stworzył wiele wyśmienitych sytuacji bramkowych, których jednak nie potrafił wykorzystać.

autor: ~anonim 2011-09-27 20:18:38

avatar hehe lechia ;d

autor: ~blablabla 2011-09-28 14:36:07

avatar co mecz to samo, miliony niewykorzystanych sytuacji ! ola boga !

autor: ~kibic 2011-09-28 19:12:51

avatar gracie jak nigdy przegrywacie jak zawsze :P