Podsumowanie okresu przygotowawczego

• autor: shogun, 2012-03-08 23:35

Zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa okres przygotowawczy do rundy rewanżowej rozpoczął od 26.01.2012r. treningami w sali Zespołu Szkół Powiatowych w Chojnowie oraz meczami sparingowymi z wymagającymi rywalami.

Nasz zespół rozegrał 5 sparingów z których przegrał dwa spotkania( z Wartą Bolesławiecką i Górnikiem Złotoryja) oraz wygrał 3 spotkania( z GKS-em Raciborowice, Górnikiem Złotoryja i Iskrą Niedźwiedzice). Bilans bramkowy 18 strzelonych do 12 straconych goli. Na uwagę zasługuje dobra postawa zespołu w meczach z rywalami z ligi okręgowej, gdzie po bardzo dobrych spotkaniach rozbiliśmy 7:0 zespół z Raciborowic oraz wygraliśmy 3:1 z Górnikiem Złotoryja. Natomiast słabo wypadli nasi zawodnicy w konfrontacji z Wartą Bolesławiecką przegrywając 3:6. Zespół Sokoła w mocno okrojonym składzie rywalizował także na Orliku w Rokitkach w rozgrywkach o Puchar Wójta Gminy Chojnów nie wychodząc z grupy, gdzie uległ 1:2 Płomieniowi Michów i 2:3 Czarnym Rokitki i wygrał z Mewą Goliszów 8:0. W zespole Sokoła doszło także do kilku zmian kadrowych. Klub opuścili: Arkadiusz Ziembowicz-transfer definitywny do Orlika Okmiany Marcin Więdłocha, Piotr Więdłocha-szukają klubu Radosław Kolanek-zrezygnował z gry z przyczyn zdrowotnych, Tomasz Płachta- transfer definitywny do LZS Biała, Ariusz Hawrylów-wyjazd do Niemiec, Mateusz Ziembikiewicz-zrezygnował z gry. Natomiast w dalszym ciągu z kontuzjami zmagają się Damian Sopkowicz i Andrzej Fila. Szeregi naszego zespołu zasilili nowi zawodnicy tj. Mateusz Leśniak-bramkarz pozyskany(transfer definitywny) z Górnika Złotoryja, który w poprzedniej rundzie bronił barw Wilkowianki Wilków, Maciej Cygan-obrońca wypożyczony z Czarnych Rokitki oraz Jan Kucharski-pomocnik/napastnik wypożyczony z Czarnych Rokitki. Trwają także rozmowy na temat pozyskania z Chojnowianki Chojnów napastnika Pawła Malika. Rozmowy powyższe zakończyły się sukcesem i na zasadzie transferu definitywnego zawodnikiem Sokoła Krzywa został Paweł Malik.

Dorobek bramkowy zawodników Sokoła w meczach sparingowych:

Tomek Jagielski-6 goli

Paweł Malik-4 gole