Remis z Iskrą

• autor: shogun, 2012-08-19 22:08

W drugiej kolejce ligowej zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa zremisował z Iskrą Niedźwiedzice 3:3(1:0) po trzech golach Tomka Jagielskiego.

Pierwsza połowa spotkania z lokalnym rywalem Iskrą Niedźwiedzice to zdecydowana przewaga naszego zespołu i kilka wyśmienitych sytuacji, które niestety zostały zmarnowane przez naszych zawodników. Będący trzykrotnie sam na sam z bramkarzem Iskry Grzesiek Sopkowicz jest nieskuteczny i jego strzały padły łupem dobrze broniącego tego dnia golkipera gości. W 30 minucie spotkania szarżującego Tomka Jagielskiego w polu karnym fauluje stoper z Niedźwiedzic i sam poszkodowany pewnym strzałem z rzutu karnego otwiera wynik tego spotkania. Sokół posiada przewagę w tym fragmencie spotkania, jednak nie potrafi tego udokumentować kolejnymi trafieniami. Nieskuteczny jest ponownie Grzesiek Sopkowicz jak też Tomek Jagielski, którego strzał jest blokowany przez obrońcę gości. Przyjezdni po błędzie obrony Sokoła mają także sytuację strzelecką, jednak strzał ich napastnika z 20 metrów broni Mateusz Leśniak. Pomimo przewagi Sokoła wynik pierwszej odsłony tego pojedynku nie ulega zmianie i schodzimy do szatni z jednobramkowym prowadzeniem, a dodatkowo tracimy naszego kapitana Grześka Sopkowicza, który doznał kontuzji.  Druga połowa spotkania rozpoczyna się bardzo dobrze dla gości, gdyż już w jednej z pierwszych akcji po przerwie zawodnicy Iskry zdobywają gola wyrównującego. Niepewna interwencja naszych obrońców kończy się strzałem z 20 metrów oddanym przez napastnika Iskry, który przerzuca piłkę nad odrobinę zbyt wysuniętym naszym bramkarzem. Goście w tym fragmencie spotkania opanowują środek boiska, grają szybciej i składniej, co przekłada się na kolejne sytuacje bramkowe, które kończą się na kolejnym golu dla przyjezdnych. Po kolejnym błędzie naszych zawodników, którzy we trzech dali się ograć jednemu napastnikowi Iskry, tracimy drugiego gola, gdzie zawodnik Niedźwiedzic będąc sam na sam z Mateuszem Leśniakiem kieruje futbolówkę do naszej bramki. W 65 minucie spotkania po indywidualnej akcji Tomek Jagielski płaskim strzałem z 12 metrów doprowadza do wyrównania. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Łukasza Kurczaka powinien paść kolejny gol dla Sokoła, gdzie strzał Daniela Gruszeckiego z 10 metrów broni nogami bramkarz Iskry. W kolejnej akcji Tomek Jagielski po kiksie obrońcy Iskry będąc sam na sam z bramkarzem gości strzela po długim rogu minimalnie niecelnie. W 85 minucie meczu po kontrze zespół przyjezdnych doprowadza do wyrównania, gdzie płaskim strzałem po długim rogu napastnik Iskry pokonuje Mateusza Leśniaka. W doliczonym czasie gry po kolejnym już błędzie naszych obrońców Iskra mogła rozstrzygnąć losy pojedynku na swoją korzyść, gdzie trzech rywali miało przed sobą jedynie bramkarza i naszego stopera, jednak akcja ta została źle rozegrana i strzał napastnika gości trafił w słupek. Chwilę później sędzia zawodów kończy ten mecz w którym Sokół rozegrał dwie różne połowy i po dobrej pierwszej, obfitującej w wiele sytuacji bramkowych, chyba zbyt wcześnie uwierzył w końcowy sukces, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy Iskry Niedźwiedzice. Wynik spotkania chyba nie krzywdzi żadnej ze stron i jest w miarę sprawiedliwy, gdyż obie ekipy mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść mając ku temu kilka okazji. A już w niedzielę o godz. 14:00 Sokół uda się na spotkanie do beniaminka Olimpii Olszanica, gdzie aby myśleć o korzystnym wyniku trzeba będzie poprawić naszą grę, szczególnie w defensywie. Zbiórka godz. 12:15.

autor: ~:) 2012-08-19 23:41:29

avatar Mam Proźbę do bramkarza, aby mniej wyklinał na tym boisku a więcej się rzucał i bronił a nie tylko patrzył na piłkę!!! Dzięki:)

autor: miedzinka 2012-08-19 23:46:22

Profil miedzinka w Futbolowo hehe oni tam wszyscy wyklinaja kwestia przyzywczajenia:) a zdjecia sa super :D

autor: ~realista 2012-08-20 13:52:37

avatar Tomek po raz kolejny hat-trick, lecz teraz nie pomógł, widać że na razie stara się w sezonie ale nie ma z kim grać w ataku. Paweł chociaż nie raz strzela gole, to jednak zdecydowanie za dużo kiwa. Gra w obronie Sokoła również pozostawia trochę do życzenia. Do pomocy nie mam jakiś zarzutów.
Mam jeszcze pytanie a mianowicie będą treningi?

autor: ~kibic 2012-08-20 20:28:26

avatar Miedzianka wypad z tej strony cyganie!
W Krzywej tylko Zagłębie !

autor: ~:) 2012-08-20 21:59:18

avatar proszę się nie wyzywać bo policja czyta!!!

autor: ~miedzianka 2012-08-20 22:44:54

avatar hehe dore tylko ze ja cygan nie jestem :D duzo mi brakuje . a jak nie potrafisz kibicowac i sie dobrze bawic to twoj pech .

autor: miedzinka 2012-08-20 22:54:07

Profil miedzinka w Futbolowo a z kad wiesz ze tylko zaglebie moze sa ludzie ktorzy wola inna druzyne nie wybieraj za kogos co kto lubi i nie wypowiadaj sie za innych .

autor: ~admin 2012-08-21 09:55:12

avatar Bardzo proszę o zdjęcia z naszych spotkań na adres: shogunad@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

autor: ~miedzianka 2012-08-21 23:29:22

avatar ADMIN na nastepny mecz beda na plycie bo za duzo ich zeby je poczta przeslac . plyte bedzie mial Grzesiek pozdrawiam

autor: ~admin 2012-08-22 08:06:39

avatar ok dzięki.

autor: ~TRENER 2012-08-22 13:49:07

avatar ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA DZISIEJSZY TRENIG O GODZINIE 17

autor: ~zawodnik 2012-08-25 12:46:58

avatar Byłem i nawet trenera nie było!!! wie mam pytanko kiedy będą te treningi!!!!

autor: ~Anonim 2012-08-25 14:00:39

avatar Ten ktoś tylko wpisał sobie w pseudo trener ;), treningu żadnego nie było