29

01-2018

Porażka z liderem

• autor: shogun, 2012-09-16 20:17

W kolejnym ligowym spotkaniu zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa przegrał w Jadwisinie z tamtejszą Skorą 0:1(0:0).

Do składu Sokoła powrócił po kontuzji Grzesiek Sopkowicz, a zabrakło Kozłowskiego, Gruszeckiego , Z.Wencla(spotkania rodzinne), Ginowicza(kontuzja) oraz Solpy i K.Wencka(?). Mecz z liderującą Skorą Jadwisin przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy opanowali środek boiska i próbowali zaskoczyć naszego bramkarza Mateusza Leśniaka strzałami z dystansu. Strzały te były niecelne lub dobrze bronione przez bramkarza Sokoła. W odpowiedzi na bramkę Skory strzelał Tomek Jagielski i Paweł Kuśmierz, ale byli oni mało precyzyjni. Do 80 minuty spotkania pomimo lekkiej przewagi Skory utrzymywał się wynik bezbramkowy i wtedy to padł jedyny gol tego spotkania. Po błędzie obrony Sokoła strzał z 14 metrów oddał w długi róg naszej bramki Marcin Kulig i zaskoczył zasłoniętego Mateusza Leśniaka. Próby doprowadzenia do wyrównania skończyły się niepowodzeniem i Skora zdobyła kolejne trzy punkty, umacniając się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Tym samym Sokół odniósł drugą z rzędu ligową porażkę i o punkty trzeba będzie powalczyć w najbliższym spotkaniu w niedzielę 23.09.2012r. godz. 16:30 w Krzywej, gdzie rywalem naszej drużyny będzie słabo spisujący się w obecnych rozgrywkach Konrad Konradówka.