Pewna wygrana z Konradem

• autor: shogun, 2013-05-05 18:00

W 23 kolejce ligowej zespół Sokoła pokonał wysoko na wyjeździe czerwoną latarnię ligi Konrada Konradówka 6:0(4:0)po golach  Łukasza Kurczaka, Adriana Wiatrowicza, Pawła Kuśmierza, Wojtka Plizki, Jacka Gołębia i trafieniu samobójczym.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku był Sokół Krzywa, który w rundzie rewanżowej gra bardzo dobrze i pnie się systematycznie  w górę  ligowej tabeli. Wynik spotkania otworzył w 15 minucie Łukasz Kurczak , który mocnym strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza z Konradówki. W 23 minucie po indywidualnej akcji Ariusza Hawrylowa, który podawał do nie pilnowanego Wojtka Plizgi, piłkę do własnej bramki skierował Eryk Gac. W 35 minucie spotkania po precyzyjnym dorzucie Ariusza Hawrylowa do pustej bramki piłkę kieruje Adrian Wiatrowicz zdobywając trzecią bramkę dla Sokoła. Chwilę później po faulu Adriana Kłonickiego rzut wolny z 18 metrów wykonuje kapitan Konradówki Eryk Gac trafiając piłką w poprzeczkę bramki Sokoła. W 45 minucie spotkania czwartą bramkę dla Sokoła zdobywa płaskim strzałem zza pola karnego Paweł Kuśmierz. W drugiej odsłonie tego pojedynku obraz gry nie ulega zmianie i Sokół w dalszym ciągu posiada przewagę w polu stwarzając kolejne sytuacje pod bramką rywali. W 50 minucie spotkania z 5 metrów do pustej bramki nie trafia Grzesiek Szajer. W kolejnej akcji po podaniu od Adriana Wiatrowicza sam na sam z bramkarzem gospodarzy znajduje się Wojtek Plizga, który mocnym strzałem w okienko bramki Konrada zdobywa piątego gola dla Sokoła. W 75 minucie spotkania wynik ustala po podaniu od Łukasza Kurczaka i minięciu bramkarza Konradówki Jacek Gołąb kierując futbolówkę do bramki gospodarzy. Szansy na podwyższenie prowadzenia nie wykorzystują jeszcze Jakub Zawada i Patryk Zdanowski przegrywając pojedynki z bramkarzem gospodarzy. Wynik do końca spotkania nie ulega zmianie i Sokół po dobrym meczu odnosi w pełni zasłużone zwycięstwo będąc zdecydowanie lepszym zespołem w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.