Wysoka wygrana z Wilkowianką

• autor: shogun, 2013-05-26 22:23

W 26 kolejce ligowej Sokół Ur-Pal Krzywa pokonał u siebie Wilkowiankę Wilków 5:0(0:0) po golach Ariusza Hawrylowa, Patryka Zdanowskiego i Krzysztofa Gapskiego(3).

Pierwsza połowa tego spotkania to słaba gra obu zespołów z lekką przewagą Sokoła.  W 12 minucie spotkania Ariusz Hawrylów wymanewrował w polu karnym dwóch rywali i podał do niepilnowanego Daniela Gruszeckiego, który będąc w dogodnej sytuacji 7 metrów od bramki Wilkowianki nie trafił w piłkę. W odpowiedzi po faulu Jacka Gołębia rzut wolny z 20 metrów wykonuje zawodnik gości, jednak trafia w środek bramki i dobrze interweniuje Mateusz Leśniak. W 20 minucie spotkania po błędzie obrony gości sam na sam z bramkarzem Wilkowianki znajduje się Ariusz Hawrylów, jednak jego strzał broni golkiper przyjezdnych. W 35 minucie spotkania po rzucie z autu głową w światło bramki kieruje futbolówkę  Adrian Wiatrowicz, jednak jego strzał broni bramkarz gości. Wilkowianie próbują zaskoczyć bramkarza Sokoła strzałami z dystansu, jednak są one niecelne, lub pewnie broni Mateusz Leśniak. Pierwsza połowa tego pojedynku kończy się na wyniku bezbramkowym. W 48 minucie spotkania Sokół obejmuje prowadzenie, gdzie po indywidualnej akcji Adriana Kłonickiego, który przebiegł pół boiska mijając kilku zawodników gości piłkę do bramki Wilkowianki po podaniu od Pawła Kuśmierza kieruję Ariusz Hawrylów. W 53 minucie spotkania Adrian Kłonicki po wywalczeniu piłki podaje na wolne pole do Patryka Zdanowskiego, który płaskim strzałem lewą nogą zdobywa drugiego gola dla Sokoła. Jest to pierwsze trafienie tego zawodnika dla Sokoła po transferze z Konradówki. W 55 minucie po podaniu od Ariusza Hawrylowa w dogodnej sytuacji znalazł się wprowadzony chwilę wcześniej na plac gry Krzysztof Gapski, jednak jego silny strzał z 20 metrów wybija na róg bramkarz przyjezdnych.  W kolejnej akcji po podaniu od Pawła Kuśmierza sam na sam z bramkarzem z Wilkowa znalazł się Krzysztof Gapski, który mocnym strzałem w długi róg zdobywa trzeciego gola dla Sokoła. W 60 minucie spotkania po rzucie rożnym wykonywanym przez Łukasza Kurczaka czwartego gola dla Sokoła zdobywa strzałem głową  pozostawiony bez opieki na 5 metrze Krzysztof Gapski. W 70 minucie spotkania wynik ustala kierując futbolówkę do bramki rywala Krzysztof Gapski wykorzystując błąd obrony Wilkowianki, zdobywając tym samym swojego trzeciego gola w tym spotkaniu.  Zawodnicy Sokoła posiadają zdecydowaną przewagę i przewyższają rywala w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, co przekłada się na kolejne sytuacje bramkowe. W 80 minucie spotkania w dogodnej sytuacji znalazł się Krystian Staszak, jednak jego strzał obronił bramkarz przyjezdnych. W kolejnej akcji Damian Sopkowicz przegrywa pojedynek z bramkarzem Wilkowianki, który uchronił przyjezdnych od dużo dotkliwszej porażki. Do końca meczu wynik spotkania nie uległ już zmianie i Sokół odnosi wysokie zwycięstwo, będąc szczególnie w drugiej połowie pojedynku zespołem zdecydowanie lepszym, co przełożyło się na zdobycz bramkową. Z bardzo dobrej strony pokazał się w tym meczu Krzysztof Gapski, który będąc na boisku jedynie przez niespełna 25 minut(kontuzja) zdobył trzy gole. Brawa należą się całemu zespołowi, który szczególnie w drugiej odsłonie tego pojedynku zdominował wydarzenia na boisku i pewnie pokonał Wilkowiankę aplikując rywalowi  aż pięć goli, nie tracąc przy tym żadnego.

autor: ~grzesiu 2013-05-27 12:06:35

avatar Bardzo dobra druga połowa naszych zawodników. Jakby wyszli odmienieni na to boisko. Indywidualne akcje naszych zawodników były bardzo udane. Gratulacje i powodzenia w czwartek

autor: ~realista 2013-05-27 17:27:40

avatar Z taką grą jak w drugiej połowie chłopaki spokojnie mogą pokonać nie tylko Miłkowice, ale także Chojnów czego Wam życzę.
PS. Trochę Damiana szkoda, bo mógł pierwszą bramkę po powrocie zdobyć, ale może czeka na Chojnów? :D

autor: ~taaaaxd 2013-05-27 20:10:50

avatar Faktycznie pulpet jeszcze chyba nie odzyskal pelni formy :-). , ale tylko czekac az do nas dolaczy ;) i bedzie walczyl z nami o punkty w lidze .pozdrawiam

autor: ~Ja 2013-05-29 14:53:51

avatar Dacie radę Chojnowiance , urwijcie im punkty !!

autor: ~grzesiu 2013-05-30 11:12:14

avatar Pokażcie dzisiaj tym burakom gdzie ich miejsce i wygrajcie za porażkę z jesieni!

autor: ~wyder 2013-05-30 11:45:52

avatar Mobilizacja i koncentracja dzisiaj i wygrywamy, pozdro ekipa