26

04-2018

Dąb za mocny dla Sokoła

• autor: shogun, 2013-06-18 09:14

W przedostatniej kolejce ligowej zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa przegrał w Siedliskach z Dębem 0:2(0:1) po dwóch golach Damiana Tomczyka.

Początek spotkania to przewaga Dębu, którego zawodnicy stworzyli kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, z których w 15 minucie wykorzystali jedną. Do prostopadłego podania od Łukasza Akackiego dochodzi najlepszy strzelec gospodarzy Damian Tomczyk i wykorzystując niezdecydowanie bramkarza Sokoła Mateusza Leśniaka oraz nieporozumienie z Danielem Gruszeckim, kieruje futbolówkę z 10 metrów do pustej bramki. Sokół próbuje zdobyć bramkę wyrównującą strzałami z dystansu, jednak są one niecelne, lub dobrze broni bramkarz gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy Sokół osiąga przewagę w polu, prowadzi grę i stwarza kolejne groźne sytuacje pod bramką Dębu, jednak zawodzi skuteczność. Najlepszą z nich marnuje w 38 minucie meczu Wojtek Plizga, który mając przed sobą jedynie bramkarza z Siedlisk z 7 metrów strzela mocno niecelnie. Pierwsza połowa tego pojedynku kończy się na jedno bramkowym prowadzeniu gospodarzy. Druga odsłona meczu rozpoczyna się od przewagi Dębu i kilku groźnych sytuacji pod bramką Sokoła jednak dobrze broni Mateusz Leśniak. Zespół gospodarzy gra mądrze i stara się długo posiadać piłkę nie pozwalając na zbyt wiele zawodnikom Sokoła.  W 78 minucie spotkania Dąb zdobywa drugiego gola, gdzie podanie ponownie od Łukasza Akackiego otrzymuje Damian Tomczyk i po wymanewrowaniu dwóch obrońców Sokoła strzela gola nad interweniującym Mateuszem Leśniakiem. Szansę na zdobycie gola kontaktowego marnuje w 85 minucie Paweł Kuśmierz, który po błędzie obrony gospodarzy przejmuje futbolówkę na 10 metrze, jednak jego strzał jest niecelny. W 88 minucie mocny strzał Ariusza Hawrylowa broni bramkarz Dębu. Do końca spotkania wynik nie ulega już zmianie i Dąb odnosi zasłużone zwycięstwo będąc drużyną dojrzalszą, grającą mądrzej i przede wszystkim skuteczniejszą, czego niestety zabrakło naszym zawodnikom. Do końca ligi pozostaje naszym zawodnikom ostatni mecz w Niedźwiedziach z tamtejszą Iskrą, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 14:00.

• Komentarzy [22]
  • czytano: [563]

autor: ~grzesiu 2013-06-18 11:10:55

avatar Nic sie nie stało. Dobrze, że chociaż ktoś stał na bramce. Cała drużyna grała słabo i tyle.

autor: ~ja 2013-06-18 21:28:16

avatar proszę was zmieńcie tego bramkarza KURWA. Cała drużyna stara się a on jak zwykle za przeproszeniem musi coś spierdolić to już trzeci mecz w którym po jego błędach pada bramka. Wyślijcie go na badania może ma jakąś wadę wzroku. już od niego o sto razy lepszy jest Ostruch który nie gra tyle co on a mecze ratuje jak trzeba. Jak tak dalej pójdzie to w następnym sezonie spadek dzięki niemu, kupcie lepiej tego co broni w Konradówce

autor: ~ty 2013-06-18 22:18:55

avatar Stara to się twoja matka, żebyś z domu nie wychodził, Mateusz po raz kolejny przyjeżdża bo nie ma Ostrego, ani Esia. Proponuje zebys stanął Ty ze swoją starą i będzie git. Gość nie trenuje od 3-4 lat, brakuje mu ogrania i czucia piłki, dlatego wpadają takie babole. Ciekawe dlaczego z twojej wsi nie ma chętnego, bo Lesny przyjeżdża na prośbę trenera i dla chłopaków, żeby któryśz nich nie musiał stawać.
"drużyna stara się" chyba od meczu z Milkowicami, nie oglądałeś meczy z swoja matką. Starają się to obrońcy bo chłopaki z przodu to mają dobre 10 minut, a przez 80 strata, za stratą. Spadam, Nara wiesniaku z krzywej.

autor: ~kibic 2013-06-18 22:25:06

avatar Haha dobre, fakt z bramkarzami u Nas ciężko, Leśny jest żeby kogoś postawić, co nie zmienia faktu ze zawalił kilka bramek. Dobrze ze przyjeżdża, wiem ze jak do gry jest Esiu , to Leśny ma wolne, ale ostatnio musiał przyjeżdżać. Druga strona medalu ze Wyder, Pawełek i Kurczak to od chojnowianki zapomnieli jak się gra. Kończyć sezon i tak brawa za walkę na wiosnę i utrzymanie

autor: ~z innej strony 2013-06-19 13:56:39

avatar Niewiem czy to przypadki czy tak juz jest, ale od 4 meczy jest lesny na bramce i przegrywamy. ... dziwi mnie to.... a co do wydry to dolega mu mala kontuzja ludzie ! . ,Kura faktycznie trocha jakby siadl.... a pawelek przeciez dobry mecz zagral , chyba najbardziej walczyl tak mi sie wydaje .. pozdro ;)

autor: ~do ~ty 2013-06-19 17:42:40

avatar Nie stara się? Gdybyśmy nie mieli niepewnego bramkarza to jestem w 100% przekonany, że chłopacy graliby dużo lepiej w obronie, a tak muszą "spiąć dupsko" bo nie wiadomo, czy piłka nie wpadnie przypadkiem do bramki. Te "babole" zaczęły się od meczu z Chojnowem, następnie tragiczny mecz z Rokitkami, a na koniec "interwencja" w Siedliskach, gdzie byle kto postawiony na bramkę zachowałby się dużo lepiej niż ten "bramkarz".
Wg. mnie to trzeba w końcu dać szansę temu młodemu, bo jeśli nie teraz to kiedy? Za rok, jak mu od patrzenia odechcę się grać na bramcę w "a" klasie. Jest mecz, w którym można byłoby dać mu szanse bo gramy "o nic" więc w końcu trzeba podjąć decyzję.
A później wszyscy wielce zdziweni że nikt nie gra, skoro nawet szans nie mają.

autor: ~grzesiu 2013-06-19 20:41:26

avatar Mam nadzieję , że trener w ostatnim meczu o nic pozwoli stanąć bramkarzowi z juniorów i oby to czytał bo stawianie na swoich ludków nie do końca mu wyszło ;)

autor: ~Zawdnik 2013-06-19 23:06:32

avatar Jestem za Siamo powinien dostac szanse w tym meczu o pietruszke ;7

autor: ~ja 2013-06-20 00:05:00

avatar ~do ty
widzę kolego że po rodzicach zaczynasz jeździć wydaje mi się że to są skutki że twoi starzy nie przyznają się do ciebie, albo być może jesteś jebany przez swojego starego co noc w domowym zaciszu. Ja to chociaż z matką mogę na mecz wyjść a twoja nie może tego zrobić bo to wstyd dla niej kurwo z wielkiego miasta

autor: ~~do ty 2013-06-20 01:01:56

avatar Ty sie kurwa gnojku uspokoj . No kim jestes co ? Napisz tu a nisie chowasz za tym komputerkiem szczylu

autor: ~~~ 2013-06-20 01:02:48

avatar Nie sie*

autor: ~grzesiu 2013-06-20 10:18:59

avatar Dlatego na napisałem jestem za bramkarzem z juniorów w ty meczu. Nie powiem, że nie można popełnić błędu to normalna sprawa każdy popełnia czy w ataku czy w obronie ale kwestia jest ile razy? Jeżeli ktoś popełnia je co drugi mecz to warto postawić na juniora, który będzie chciał się pokazać trenerowi. A tłumaczenie, że Leśny przyjeżdżał bo nikogo nie było to już całkiem kompromitacja bo bramkarza juniorów macie na miejscu i wystarczy mu powiedzieć a na pewno by był.

autor: ~~do grzesiu 2013-06-20 13:03:13

avatar Popieram . Bramkarz z juniorow tez jest i to nmiejscu wiec nie rozumiem tego spinania kiedy trzeba bramkarza .....

autor: ~:) 2013-06-20 17:47:24

avatar Trzeba cieszyć się z utrzymania na co pracowali wszyscy zawodnicy łącznie z Mateuszem, kóry kilka bramek zawalił ale i też kilka wybronił. Przypominam, że oprócz błedu w Siedliskach w pierwszej połowie to w drugiej wybronił kilka piłek, tak, że nie ma co psioczyć.pozdrawiam

autor: ~admin 2013-06-20 17:49:09

avatar Przypominam, że jeżeli komentarze będą wulgarne i obraźliwe to zostaną usunięte, a jeżeli to nie pomoże funkcja ta zostanie wyłączona. Każdy ma prawo do krytyki, ale konstruktywnej i kulturalnej:)

autor: ~grzesiu 2013-06-21 01:06:08

avatar Bla bla bla. Utrzymanie jest ? Fajnie i wiadomo pracowała cała drużyna ale nie można w kółko trzymać sie tego argumentu. Skoro są młodzi to dajcie im szanse nawet w tym ostatnim meczu? Dlaczego teraz z Krzywej gra kliku zawodników tu tylko? Bo trener stawiał na swoich grajków i tamtym sie odechciało. Jak taki junior nie będzie miał szansy nawet w meczu o nic to pójdzie znowu do Okmian czy gdziekolwiek.

autor: ~:) 2013-06-21 14:00:10

avatar "grzesiu" a pokaż mi tych grajków co to z juniorów będą stanowić o sile Sokoła.Gra Staszak, Zawada(jak przyjdzie), Pawełek(on stanowi o sile a też junior od nas prawie, Maciek, Lewy, czego jescze chcesz człowieku.A powiedz mi jeszcze kto wybitny gra z Krzywej w Okmianach, kogo trener pomijał przy składzie przez swoich kolegów.Nie pisz glupot!

autor: ~grzesiu 2013-06-21 19:12:43

avatar Nie pamiętasz tamtych czasów w Sokole bo wtedy jeszcze na chleb mówiłeś ''peb'' ;)

autor: ~Kibic 2013-06-21 21:16:33

avatar Do @:) Kolego chyba jesteś małym chłopcem albo przybyłeś do naszej drużyny niedawno bo kilku chłopaków nie dostawało szansy gry nawet jako zmiennicy i poszli do Okmian. Bracia Urszulaki to byli gracze, którzy od początku byli związani z klubem nie mieli szans gry poszli wiadomo gdzie. Dominik Tera też nie grał poszedł do Osetnicy(chyba)a teraz zawsze argumenty bo z Krzywej nikt nie chce grać gów*p prawda i tyle. Co do bramkarza to się zgadzam dawać młodego Kożuchowskiego jest KRZYWEJ żeby nie było płaczu że nie ma kto grać a ten patałach niech dostanie wolne może dobrze mu zrobi.

autor: ~Ehhhh 2013-06-22 10:28:28

avatar Powiem tak : jesli ci zawodnicy rzekomo z "krzywej" ktorzy nie dostali szansy niech sie ujawnia i powiedza , ze nie dostali szansy , Chyba kazdy normalny trener stara się zlozyc jak najlepszy SKLAD na kazdy mecz ... Logicznee. a z juniorow to kogo wezmiesz?.... Pako ? czy kto inny ktory wchodzac na boisko nie wie co ze soba zrobic? Zawada.. On mysle , "kopanie" odpusci i wybierze "Kościół". Staszak formą nigdy nie zachwycał , a Pawełek .. Gra juz od chyba 2 sezonow w A klasie i zrobił duze postepy i oby dalej szedł do przoddu . POZDRO

autor: ~ja 2013-06-23 00:57:34