Porażka z Orłem

• autor: shogun, 2013-08-26 10:23

W trzeciej kolejce legnickiej A-klasy Sokół Ur-Pal Krzywa przegrał u siebie z Orłem Zagrodno 0:1(0:1).

Oba zespoły przystąpiły do tego meczu w nieco okrojonych składach. W Sokole nie mogli wystąpić, M.Leśniak, Ł.Leśniak, Ostrouch, Ginowicz i Gołab. W bramce wystapił junior Bartek Kożuchowski i spisał się w przekroju całego meczu bardzo dobrze. W 19 minucie spotkania kluczowy dla losów meczu błąd popełni pozyskany z Konradówki zawodnik Damian Bratko, który w polu karnym stracił piłkę przy jej wyprowadzaniu i gola dla Orła strzałem do pustej bramki zdobył Michał Kaliciak. Sokół ruszył do odrabiania strat, jednak był małoskuteczny i liczne strzały były niecelne lub lądowały w rękach bramkarza przyjezdnych Dawida Mychy. Pierwsza połowa tego pojedynku zakończyła się na jednobramkowym prowadzeniu gości. W drugiej odsłonie meczu Sokół zamknął rywala na jego połowie i stworzył wiele sytuacji strzeleckich z których jednak nic nie wynikało. Najbliżej pokonania bramkarza Orła byli Adrian Wiatrowicz, Ariusz Hawrylów, Krzysztof Gapski i Eryk Gac jednak zabrakło skuteczności lub ich strzały bronił bardzo szczęśliwie interweniujący bramkarz Orła. W doliczonym czasie gry z rzutu wolnego uderzył Eryk Gac jednak jego strzał obronił bramkarz gości, a chwilę później piłkę na lini bramkowej złapał ponownie najlepszy w szeregach przyjezdnych Dawid Mucha. Pomimo olbrzymiej przewagi w przekroju całego meczu zawodników Sokoła to goście wyjechali z Krzywej z trzema punktami, co pozwoliło im na zajęcie trzeciego miejsca w ligowej tabeli. Natomiast Sokół z zaledwie jednym punktem plasuje się na 4 miejscy od końca, co patrząc na grę Sokoła jest sporym zawodem. A już w niedzielę 01.09.2013r. Sokół zmierzy się o godz. 14:00 z beniaminkiem ligi Arką Trzebnice, która w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Czarnych Miłkowice 4:1 i o punkty będzie z pewnością bardzo ciężko.

autor: ~anonim 2013-08-26 20:34:57

avatar prawda to ze pulpet bedzie gral w Osetnicy??

autor: ~Pawelek 2013-08-27 03:08:06

avatar Tak prawda pojdzie najprawdopodobniej na pol roku i wroci do nas ... u nas obecnie nie gra zbyt duzo , a musi jednak gdzies wrocic do formy ;)