Przegrana z liderem.

• autor: siamo, 2014-03-23 20:11

W dzisiejszym meczu Sokół na własnym terenie uległ liderowi aż 1-4. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Jacek Gołąb po rzucie rożnym.

Przez dzisiejszą pogodę jak i stan boiska dało się szybko zrozumieć, że o grę w piłkę będzie ciężej niż zwykle. Taka pogoda sprzyjała chyba gospodarzą, bo to oni z pierwszym gwizdkiem ruszyli do ataku. Sokół bardzo szybko zdominował grę na boisku czym zaskoczył przeciwników, którzy nie potrafili utrzymać się dłużej przy piłce. Już w okolicach 5 minuty powinno być 1-0 dla naszego zespołu. Po strzale jednego z naszych zawodników bramkarz rywali wybił piłkę na rzut rożny. W rogu boiska pojawił się Bratko, i gdy wydawało się że po wykonaniu rożnego rywal spokojnie wybiję piłkę, obrońca Siedlisk zagrał piłkę ręką i sędzia nie miał innego wyboru niż wskazać na 11 metr. Do rzutu karnego podszedł Wojtek Plizga, jednak bramkarz rywali wyczuł jego intencję i obronił rzut karny. Sokół podrażniony tą sytuacją nadal atakował bramkę rywali, jednak strzały naszych zawodników albo były niecelne, albo bramkarz rywali pewnie bronił. Jak to się mówi : "Nie wykorzystane akcję lubią się mścić" i w tym meczu te powiedzenie sprawdziło się dość szybko. W okolicach 25 minuty sędzia po raz drugi wskazał na 11 metr, tym razem jednak dla gości, po zagraniu ręką przez Bratko. Tym razem jednak karny został pewnie wykorzystany i Sokół po sporej dominacji traci bramkę. Do końca połowy Sokół nadal atakował, goście również zaczęli kontratakować, jednak żadna ze stron nie potrafiła wykorzystać swoich szans i do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W przerwie w naszym zespole nastąpiła zmiana i w miejsce Damiana Bratko pojawił się Gapski.

Druga połowa zaczęła się niemalże identycznie jak pierwsza, i od samego początku to nasz zespół zaczął przeważać, co szybko zaowocowało bramką. W mniej więcej 50 minucie do rzutu rożnego podszedł Fila, który bardzo dobrze wrzucił piłkę na 6 metr a Gołąb wygrał pojedynek w górze i umieścił futbolówkę w bramce rywali. Szansę na podwyższenie wyniku miał także Plizga, jednak po zagraniu od Gapskiego minimalnie uderzył głową obok słupka. Od tej pory wydawało się, że Krzywa pójdzie za ciosem, jednak to goście zaczęli zdobywać bramki. W okolicach 60 minuty "Dąb" ponownie wyszedł na prowadzenie. Źle przy rzucie z autu rywali zachowali się nasi zawodnicy i gracz z Siedlisk widząc złe ustawienie obrony zagrał piłkę pomiędzy obrońców co wykorzystał napastnik gości strzelając 2 bramkę dla rywali.  W naszym zespole trener zaczął wpuszczać świeżych zawodników, jednak to nie uchroniło naszego zespołu przed kolejnymi bramkami. Kolejna bramka  wpadła niewiele później. gdzie po błędzie Szajera zawodnik Siedlisk wyszedł sam na sam z bramkarzem i minięciu  Ziembikiewicza skierował piłkę do naszej bramki. Ostatnia bramka wpadła w okolicach 80 minuty. Zawodnik gości wbiegł z piłką w pole karne i zdecydował się na strzał w długi róg nie dając szans naszemu bramkarzowi.  Do końca wynik nie uległ już zmianie i po wydawać by się mogło dobrym meczu, Sokół uległ liderowi dość wysoko, choć miał szansę na wygraną.

autor: ~Wierny kibic 2014-03-23 20:56:58

avatar Chłopaki to był naprawdę dobry mecz. Nie udało się no trudno... w sobotę następny mecz i tam się staramy o kolejne punkty :) Powodzenia :D

autor: ~nie placz 2014-03-24 13:32:35

avatar nie plakac tuuu tylko brac sie do robty tak nas kochacie ze sie malo staracie

autor: ~kibic sokol 2014-03-25 10:43:52

avatar dobry mecz... jakby nie błedy... wiadomo kogo!!!

autor: ~Wierny kibic 2014-03-25 18:53:45

avatar Kogo błedy ?