Kolejny remis.

• autor: siamo, 2014-10-14 18:56

W niedzielnym meczu Sokół zremisował na wyjeździe z Wilkowianką Wilków 2-2. Dla Sokoła bramki zdobywali : Wojtczak oraz Fila, natomiast dla rywali strzelał dwukrotnie Bielak.

Sokół po 2 słabszych meczach miał nadzieję na przełamanie, jednak nadal musimy poczekać. Od początku spotkania obie ekipy starały się wybadać rywala, przez co w pierwszych minutach gra była skupiona w środku boiska. Po kilku minutach zarysował się obraz gry na całą połowę. Walka o każdą piłkę, sporo  faulów, a sama gra niezbyt porywająca. W tej sytuacji lepiej poradził sobie Sokół, który w okolicach 20 minuty objął prowadzenie. Przy kontrze naszego zespołu piłkę od Harylowa otrzymał Wojtczak i w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem pewnie umieścił piłkę w siatce rywali. Nasz zespół zdobył przewagę w grze, jednak nie potrafił zamienić swoich szans na bramki, swoje szansę mieli Hawrylów, Marusiński, Gapski czy Wojtczak. Gospodarze jakby drażnieni naszą nieskutecznością sami ruszyli do ataków, jednak nasza obrona skutecznie likwidowała ich ataki. Jednak w 40 minucie Kożuchowski zmuszony był wyciągnąć piłkę z siatki. Jeden z zawodników Wilkowa zdecydował się na długie podanie do Bielaka, który wykorzystując złe ustawienie naszej obrony przyjęciem ustawił sobie piłkę i "wolejem" pokonał naszego bramkarza wyrównując stan rywalizacji. Do połowy sytuacja się nie zmieniła i Sokół schodził do szatni remisując z Wilkowem.

Druga połowa znakomicie rozpoczęła się dla naszego zespołu i już w mniej więcej w 50 minucie Sokół wyszedł ponownie na prowadzenie. Na indywidualną akcję zdecydował się Gapski i rozpoczął rajd niemal ze środka boiska. Będąc już w polu karnym rywali został sfaulowany, a "jedenastkę" pewnie wykorzystał Fila. Sokół z prowadzenie jednak nie cieszył się zbyt długo i około 10 minut później znów był remis. Piłkę w polu karnym otrzymał Bielak, następnie obrócił się z nią i uderzył w stronę bramki, a piłka odbijając się od jednego z zawodników zaskoczyła Kożuchowskiego, który drugi raz w meczu został pokonany.  Od tej pory atakowały oba zespołu, ponadto doszło do 2 groźnych kontuzji, w zespole z Wilkowa z powodu urazu boisko musiał opuścić kapitan zespołu, czyli Bielak, natomiast w naszym zespole był to Fila, który rozciął sobie głowę. Na boisku ponownie pojawiła się walka z dwóch stron, przez co obaj bramkarze kilkakrotnie musieli interweniować, jednak żaden już nie puścił bramki w tym meczu. Do końca meczu obie ekipy starały się wyjść na prowadzenie, jednak żadnej z nich się ta sztuka nie udała i Sokół po raz kolejny musiał zadowolić się 1 punktem w spotkaniu z teoretycznie słabszą drużyną.

autor: ~Ja 2014-10-25 14:47:18

avatar Wygrywali to były relacje po meczu wszystko a teraz zima hahaa

autor: ~siamo 2014-10-27 18:41:46

avatar jak znajdę czas to wszystko pouzupełniam, spokojnie :)