07-2018

Przegrana na własnym terenie.

• autor: siamo, 2014-11-13 22:30

W niedziele Sokół na własnym terenie uległ rywalom z Graniowic 2-3. Dla naszego zespołu gole zdobywali D. Sopkowicz oraz Maciek Wojtczak.

Sokół w niedzielnym meczu musiał sobie radzić bez kilku graczy jednak początek spotkania sugerował, że ten brak będzie nieodczuwalny, bowiem już w początkowych minutach Sokół objął prowadzenie. Jeden z ataków naszych zawodników, piłkę otrzymuje Hawrylów który w tempo zagrywa wychodzącemu na czystą pozycję Damianowi, a ten mając jedynie przed sobą bramkarza pewnie umieścił piłkę w siatce wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Od tego momentu Sokół pewniej poczyniał sobie w ataku, goście natomiast swoich sił szukali w kontratakach, które z każdą minutą stawały się co raz groźniejsze, przez co Kożuchowski musiał się mieć na baczności. Sokół również stwarzał sytuację pod bramką rywali, jednak nie potrafił umieścić piłki w siatce Granowic. Rodło swoją najlepszą okazję do strzelenia bramki miało pod koniec połowy, jednak w tej sytuacji z dobrej strony pokazał się nasz bramkarz, który swoją interwencją zdołał obronić groźną sytuację. Do połowy wynik nie uległ zmianom i Sokół schodził z boiska mając przewagę jednej bramki.

Ta sytuacja nie trwała jednak długo i kilka minut bo wznowieniu meczu, Rodło doprowadziło do remisu.  W polu karnym Kożuchowski przy próbie interwencji złapał za nogi napastnika z Granowic, a sędzia nie mając żadnych wątpliwości wskazał na rzut karny, którego dość pewnie wykorzystał jeden z zawodników Rodła. Sokół poczuł gniew piłkarski i rzucił się do ataku co poskutkowało kilka minut później, gdzie w bardzo bliźniaczej sytuacji wpadł drugi gol dla naszego zespołu. Nie zmienił się asystent, jednak strzelec już tak i druga bramka padła łupem Wojtczaka, który pewnie wykończył podanie od Hawrylowa. Gdy wydało się że Sokół przejmie kontrolę nad grą i spokojnie będzie prowadził grę, goście ruszyli do zmasowanych ataków, skutkiem czego w ogólnym rozrachunku udało im się wygrać. Gol na 2-2 wpadł po rzucie wolnym (faul ten był kontrowersyjny), gdzie zawodnik gości wykorzystał błędne ustawienie naszego bramkarza. Natomiast gol dający wygraną Granowicom wpadł po dużym zbiegu okoliczności, gdzie przy próbie podania piłką odbiła się od Kuśmierza i na nasze nieszczęście wpadła wprost pod nogi napastnika, a ten mając przed sobą jedynie bramkarza i bramkę, zmylił Kożuchowskiego i umieścił piłkę w pustej już bramce Sokoła,dając prowadzenie a jak się później okazało także i 3 punkty zawodnikom Rodła.

autor: ~fair play 2014-11-14 17:05:07

avatar sprawdzcie artykul z serwisu powiatjaworski24h.pl zobaczcie komentarze na temat strzelca bramek, w Waszym meczu z rodlem (ten zawodnik w ogole nie gra)

autor: ~janek 2014-11-19 23:03:42

avatar dawaj trochę nowinek już dwa mecze za wami a tu cisza.

autor: ~siamo 2014-11-24 22:52:04

avatar wszystko pouzupełniam w swoim czasie ;)

autor: ~Anonim 2014-11-30 21:22:53

avatar JAK TO JEST Z SZAJEREM ŻE U NAS NIE MÓGŁ GRAĆ A W ZŁOTORYJI GRA NA HALI ??????????????

autor: ~ten tego 2014-12-01 17:02:15

avatar Na krzywą za słaby. Nie łapie się do 18-stki meczowej nawet jeśli na mecz przychodzi 11-stu zawodników.