Pierwszy sparing.

• autor: siamo, 2015-02-09 16:47

W sobotnie popołudnie, Sokół rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy przed rundą wiosenną. Naszym rywalem była drużyna LZS Kraśnik Dolny. Zespół ten występuje obecnie w jeleniogórskiej klasie B. Mecz odbył się na boisku rywala.

Sokół do tego meczu przystąpił w następującym składzie : Kożuchowski - Ostropolski, Gołąb, Haniecki, Szajer - Marusiński, Wojtczak, Fila - Staszak, Gapski, Hawrylow

To nasz zespół szybciej dostosował sie do panujących warunków i jak na faworyta przystało przejął kontrolę nad grą, a gospodarze zmuszeni do defensywy rzadko gościli pod naszą bramką. Sokół dość szybko udowodnił swoją przewagą i pierwszy gol w tej połowie wpadł po rzucie karnym po faulu na Staszaku. Strzelcem bramki został Fila. Sokół nadal nadawał tempo grze i kolejne bramki były tylko formalnością i kolejne bramki w tej połowie zdobyli Gapski oraz Hawrylow.  Sokół nie ustrzegł się błędów i po jednym z nich, gospodarze zdołali umieścić piłkę w naszej bramce. Do połowy Sokół zdecydowanie przeważał nad swoim rywalem i pewnie prowadząc schodził do szatni.
Po krótkiej przerwie, obie ekipy ponownie zagościły na boisku, jednak sytuacja nie zmieniła się zbyt diametralnie i nadal to nasz zespół miał przewagę w grze. Sokół nie zamierzał odpuszczać przeciwnikowi i nadal punktował go przy nadarzającej się okazji, jednak w tej połowie stracił również 2 bramki, które były indywidualnymi błędami bramkarza lub jednego z pomocników. Mecz skończył się wynikiem 10-3, a w ogólnym rozrachunku do siatki trafiali : Gapski, Hawrylow, Fila, Staszak, Wojtczak. W całym meczu oprócz wspomnianego składu zagrali : Ginowicz, Porczak, Iwański.

A już w następny weekend Sokół zmierzy się z drużyną z Siedlisk. Mecz ten odbędzie się niedziele o godz. 09.00 na sztucznej nawierzchni w Legnicy.

autor: ~HENIEK 2015-02-09 22:04:33

avatar Dzięki za opis ? sorki za reprymendę ale wiało nudą ,oby tak w lidze?