20

11-2018

Sokół Krzywa - Lechia Rokitnica 6:1 (3:0)

• autor: qn, 2008-10-19 20:30
W dzisiejszym meczu Sokół Krzywa pokonał na własnym boisku drużynę Lechii Rokitnicy 6:1(3:0). W pierwszej połowie gospodarze dyktowali warunki gry, już w 5 minucie wychodząc na prowadzenie po strzale Tomasza Hanieckiego. 20 minut później na 2;0 podwyższył Zbigniew Fila , po podaniu Andrzeja Ziembowskiego. W ostatniej minucie pierwszej połowy gola zdobył jeszcze Tomasz Jagielski, ustalając wynik 3:0 do przerwy. Po przerwie inicjatywę przejęli goście, co udokumentowali strzeleniem bramki honorowej. Na nic jednak to się zdało, gdyż chwile potem Haniecki zdobył kolejną bramkę i Fila kolejne dwie, kompletując tym samym hattricka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1, dzięki czemu Sokół wskoczył na 2 miejsce w tabeli.
A już w środę o godz. 15:00 Sokół w zaległym meczu podejmuje u siebie drużynę Burzy Gołaczów.