Wieści z klubu

• autor: shogun, 2009-08-18 11:11
W okresie przygotowawczym do nowego sezonu zawodnicy Sokoła Krzywa intensywnie trenowali i rozgrywali mecze kontrolne.
W pierwszym sparingu zanotowaliśmy wygraną  w Bolesławcu z juniorami BKS-u, którzy uzyskali awans do LDJ 8:0 bramki:Jagielskix5,G.Sopkowicz,Wencel,Solpa.Następnie w Złotoryi przegraliśmy ze spadkowiczem z IV lig Górnikiem 4:3 bramki:Jagielski x3.W kolejnym sparingu rozegranym w Krzywej ulegliśmy GKS-owi Raciborowice (kl.O) 2:6(2:1) po bramkach D. Sopkowicza i Ziembowskiego.Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu był GKS Tomaszów Bolesławiecki, gdzie na wyjeździe wygraliśmny 2:1 po 2 bramkach Szymona Kobielskiego. W kolejnym sparingu w Konradówce z tamtejszym Konradem zremisowaliśmy w mocno okrojonym składzie 6:6 po bramkach Jagieskiego x 3 i Hawrylowa x 3. W ostatnim przed sezonem sparingu zremisowaliśmy na wyjeździe z Leśnikiem Osiecznica 4:4 po bramkach G. Sopkowicza x 2,Hawrylowa,Wencla. Pozyskaliśmy czterech nowych zawodników tj. Ariusza Hawrylowa(napastnik) z Konrada Konradówka, który występował ostatnio w Chojnowiance Chojnów, Mariusza Ostroucha(bramkarz) z Miedzi Legnica, Bogusława Majchrzaka (obrońca) z Miedzi Legnica oraz Daniela Fiszera(pomocnik). Do pierwszego zespołu dołączyła także nasza uzdolniona młodzież tj. Marcin Więdłocha,Szymon Kobielski,Rafał Solpa,Krystian Wencel,Maciej Ziembikiewicz. Zgłoszony został także do rozgrywek B-klasy nasz II zespół, który swoje mecze będzie rozgrywał tak jak i zespół juniorów w Starym Łomie. Natomiast z uwagi na budowę nowego boiska pierwszy zespół swe mecze będzie rozgrywał gościnnie w Osetnicy.