Sokół Ur-Pal Krzywa-Chojnowianka II 2:3(1:0)

• autor: shogun, 2009-08-31 01:46
Sokół Krzywa przegrał w drugim meczu sezonu w Osetnicy z Chojnowianka II Chojnów 2:3(1:0) po bramkach Ariusza Hawrylowa i Tomka Jagielskiego(k).

Przez wiekszość meczu incjatywę posiadali zawodnicy z Chojnowa wzmocnieni kilkoma graczami pierwszej drużyny występującej na codzień w IV lidze. Pomimo tego w pierwszej odsłonie meczu nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji bramkowej, gdyż obrona Sokoła rozbijała ataki gości na 30 metrze przed swoją bramką. Konsekwentnie grający gospodarze w 20 minucie wychodzą na prowadzenie, gdzie po ograniu dwóch rywali Tomek Jagielski precyzyjnie dośrodkowuje na głowę Ariusza Hawrylowa, który umieszcza piłę w bramce Chojnowianki obok bezradnego Rudziaka. Pomimo kilku dogodnych sytuacji(Jagielski,D. Sopkowicz,G.Sopkowicz,Hawrylów,Ziembowicz)nie udaje nam się podwyższyć prowadzenia i schodzimy na przerwę z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron sytuacja na boisku nie ulega zmianie, dalej gramy konsekwentnie w obronie i kontrujemy, jednak nie możemy strzelić bramki, gdyż na przeszkodzie staje bramkarz gości. Po rzucie rożnym dla gości i niepewnej interwencji naszego bramkarza zawodnicy z Chojnowa doprowadzają do wyrównania. W 75 minucie spotkania wychodzimy ponownie na prowadzenie po zagraniu ręką(trzeci raz) przez obrońce Chojnowianki w polu karnym i jedenastce wykorzystanej pewnie przez Jagielskiego. Stwarzamy kolejne sytuacje 100%(Jagielski,Hawrylów,D.Sopkowicz,G. Sopkowicz), ale nie potrafimy ich wykorzystać, co skrzętnie wykorzystują goście doprowadzając najpierw do wyrównania po strzale zza pola karnego pod koniec spotkania i w doliczonym czasie strzelając nam trzecią bramkę. Szkoda straconych trzech punktów i przegrania wygranego meczu, ale sprawdziła się poraz kolejny piłkarska prawda, że niewykorzystane sytuacje  się mszczą, czego w tym meczu doświadczyliśmy bardzo boleśnie.

autor: ~skora 2009-08-31 17:14:09

avatar Zapraszamy na www.skora.futbolowo.pl