Górnik Złotoryja-Sokół Krzywa

• autor: shogun, 2010-02-07 21:48

Górnik Złotoryja-Sokół Krzywa 1:3(0:1)

W pierwszym meczu kontrolnych rozegranym w dniu dzisiejszym w Złotoryi zespół Sokoła Krzywa wygrał 3:1(1:0) z tamtejszym Górnikiem po bramkach Andrzeja Ziembowskiego x2 oraz zawodnika testowanego. Bramkę dla Górnika zdobył Dariusz Wojtachnio. W pierwotnym terminie(30.01.2010r.) mecz się nie odbył z uwagi na zalegający śnieg na boisku w Złotoryi, natomiast zawodnicy Mewy Kunice odwołali dzisiejszy sparing z uwagi na udział w turnieju halowym. Mecz  z Górnikiem rozgrywany był w trudnych warunkach na bocznym boisku dość dobrze przygotowanym do gry, które pokryte było warstwą śniegu co skutkowało przypadkowością w grze. Od początku meczu zawodnicy Sokoła ruszyli do zdecydowanych ataków na bramkę gospodarzy stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Jedną z sytuacji wykorzystał w pierwszej odsłonie meczu Andrzej Ziembowski, którego mocny strzał z kilku metrów trafił do siatki rywala. Gospodarze próbowali zaskoczyć naszego bramkarza strzałami z dystansu, które jednak były niecelne, lub padały łupem dobrze tego dnia interweniującego Radka Kolanka. Pomimo kilku dogodnych sytuacji z naszej strony wynik do przerwy się nie zmienił. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i posiadaliśmy przewagę w polu, którą udokumentowaliśmy strzeleniem kolejnych goli. Na strzał z 30 metrów od bramki rywala zdecydował się Andrzej Ziembowski i prowadziliśmy w meczu 2:0. Bramkę na 3:0 po błędzie obrony gospodarzy strzelił testowany w naszym zespole napastnik, który rozegrał dobre spotkanie i mógł strzelić jeszcze dwa gole, lecz uderzał niecelnie. Pod koniec spotkania zawodnicy Górnika stworzyli trzy sytuacje strzeleckie z których wykorzystali jedną, gdzie mocnym strzałem popisał się Dariusz Wojtachnio i umieścił piłkę w naszej bramce. W ostatniej akcji meczu napastnik gospodarzy wyszedł na pozycję sam na sam z naszym bramkarzem, lecz nie trafił  w światło bramki. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

W tym meczu nasz zespół wystąpił w składzie:

Kolanek-Kozłowski,Leśniak,M. Więdłocha, Gruszecki, G. Sopkowicz, Ziembowski,Solpa, P. Więdłocha, Wencel, zawodnik testowany wystąpili także D. Sopkowicz,Ginowicz

autor: ~size 10 2010-02-08 13:34:35

avatar Dobry mecz, a wynik jeszcze lepszy :-)

autor: ~kibic 2010-02-09 22:15:13

avatar Czy to oznacza że w nowej rundzie na ławkę powędruje Sopkowicz i Ginowicz??