Sokół Krzywa-Chojnowianka II Chojnów

• autor: shogun, 2010-02-28 18:01
Sokół Krzywa-Chojnowianka II Chojnów 3:0(0:0, 1:0,2:0) Bramki: T. Jagielski, A. Ziembowski i A. Hawrylów
W kolejnym sparingu rozegranym w bardzo dobrych warunkach na boisku w Osetnicy  nasz zespół pokonał Chojnowiankę II Chojnów 3:0 po bramkach T. Jagielskiego, A. Ziembowskiego i A. Hawrylowa. Mecz rozegrano w systemie 3X30 minut. Pierwsza tercja to wyrównana gra przeważnie w środkowej strefie boiska i oba zespoły stworzyły sobie po jednej sytuacji bramkowej, jednak w obu przypadkach piłka zatrzymała się na słupkach bramek. Druga odsłona meczu to już przewaga zawodników Sokoła i kilka wyśmienitych sytuacji, z których jedną po strzale z 20metrów zamienia na bramkę Tomasz Jagielski. Pomimo przewagi w tej odsłonie meczu i sytuacjach sam na sam z bramkarzem A. Hawrylowa(2), T. Jagielskiego, G. Sopkowicza, A. Ziembowicza wynik nie uległ już zmianie. W trzeciej odsłonie meczu przewagę osiągają zawodnicy gości i oddają kilka groźnych strzałów zza pola karnego, jednak strzały są niecelne lub dobrze broni nasz bramkarz. Po początkowej przewadze zawodników Chojnowianki gospodarze przejmują inicjatywę i raz po raz dochodzi do groźnych spięć pod bramką Chojnowianki. Po zespołowej akcji drugą bramkę dla naszego zespołu strzela Andrzej Ziembowski a chwilę później trzecią bramkę po dorzucie z prawej strony boiska Tomka Jagielskiego strzela Ariusz Hawrylów ustalając wynik spotkania. Pomimo jeszcze kilku sytuacji naszych zawodników wynik zawodów nie ulega zmianie. Reasumując po dobrym meczu szczególnie w drugiej i trzeciej tercji odnosimy zasłużone zwycięstwo, które powinno być wyższe, jednak zabrakło precyzji w sytuacjach sam na sam z bramkarzem  gości. A już za tydzień dwa sparingowe mecze naszego zespołu. W sobotę o godzinie 15:00 w Osetnicy mecz z Łaziskami, a w niedzielę w Spalonej o godz. 13:00 spotkanie z Orkanem Szczedrzykowice.
Skład Sokoła Krzywa:
Jamróz-Kozłowski, M. Wiedłocha, Leśniak, zawodnik testowany, P. Więdłocha, Solpa, G. Sopkowicz, Ziembowski,  Jagielski, Hawrylów grali także: Ziembowicz, Ginowicz, Wencel, D. Sopkowicz.