Lechia Rokitnica-Sokół Krzywa 3:4(1:1)

• autor: shogun, 2010-05-31 00:39

W kolejnym meczu ligowym zespół Sokoła Krzywa pokonał w Rokitnicy tamtejszą Lechię 4:3(1:1) po bramkach A.Hawrylowa-3 i Damiana Sopkowicza.

Z uwagi na obowiązki służbowe(Kolanek i Ostrouch) oraz kontuzję(Ziembikiewicz) nie mógł w meczu wystąpić żaden z nominalnych bramkarzy naszego klubu. W bramce Sokoła zadebiutował Zbigniew Urszulak na co dzień strzegący bramki drugiej drużyny. Z uwagi na braki kadrowe zespół Sokoła udał się do Rokitnicy bez żadnego rezerwowego. Pierwsza połowa meczu to zdecydowane ataki zespołu Sokoła, który stworzył sobie kilka wyśmienitych sytuacji pod bramką Lechii, jednak, co staje się już domeną naszego zespołu, zawodziła skuteczność. Sytuacji sam na sam z bramkarzem Lechii nie wykorzystuje Jagielski, Solpa,Hawrylów. Groźnie strzela z dystansu D.Sopkowicz i Hawrylów, jednak albo strzały są niecelne albo dobrze broni bramkarz z Rokitnicy. Po jednym z wielu błędów obrony Lechii do pustej bramki strzela Hawrylów dając prowadzenie Sokołowi. Pomimo zdecydowanej przewagi w polu i dogodnych sytuacji strzeleckich nie padają kolejne gole dla Sokoła, a w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu po praktycznie pierwszej groźnej akcji Lechii doprowadza ona do wyrównania. Po dorzucie piłki na 8 metr bramkę wyrównująca strzela Mariusz Grzywa po błędzie w kryciu  Łukasza Leśniaka. Jest to praktycznie druga groźna sytuacja pod bramką Sokoła. Druga odsłona meczu rozpoczyna się od zdecydowanych ataków gospodarzy i bardzo słabej gry naszego zespołu. Po błędzie w kryciu Daniela Gruszeckiego drugą bramkę dla Lechii zdobywa Kurek. Nasz zespól stwarza kolejne groźne sytuacje, ale w dalszym ciągu zawodzi skuteczność. Gospodarze wyprowadzają kontrę, po której zdobywają trzecią bramkę po nieprecyzyjnym wybiciu piłki przez Bogdana Kozłowskiego wprost pod nogi pomocnika z Rokitnicy, który mocnym strzałem z 12 metrów pod poprzeczkę naszej bramki strzela gola. Doskonale sytuacje na strzelenie kontaktowej bramki marnują G.Sopkowicz, Jagielski, Hawrylów, Ziembowski i D.Sopkowicz. Po indywidualnej akci w 80minucie meczu bramkę kontaktową strzela Ariusz Hawrylów strzałem obok bramkarza Lechii. W kolejnej akcji do wyrównania doprowadza strzałem zza pola karnego Damian Sopkowicz. Kolejne sytuacje marnuje G.Sopkowicz, Ziembowski i Jagielski. W doliczonym czasie gry nasz zespól przeprowadza kontrę po przejęciu piłki przez Ziembowskiego i podaniu do Hawrylowa, który strzela zwycięską bramkę dla naszego zespołu. Gospodarze wykonują jeszcze dwa rzuty rożne, jednak dobrze spisuje się nasza obrona i inkasujemy kolejne trzy punkty.

autor: ~size 10 2010-06-02 19:05:14

avatar Brawo chłopaki, podnieść się z 1-3, nie każdy potrafi!!!