Sokól Krzywa-Polder A Damianowao 5:1(3:1)

• autor: shogun, 2010-06-03 21:26

W zaległym meczu Sokół Ur-Pal Krzywa pokonał w Osetnicy ostatni zespół w tabeli Poleder A Damianowo 5:1(3:1)po bramkach Jagielskiegox2, Ziembowskiego,Hawrylowa i Ziembowicza.

W jednej z pierwszych akcji meczu goście zdobyli prowadzenie po odpuszczeniu zawodnika przez Damiana Sopkowicza o strzale przy słupku bramki Sokoła. Zasłonięty Maciej Ziembikiewicz nie zdążył z interwencją i piłka wpada do bramki gospodarzy. Pomimo utraty gola raz po raz na bramkę Damianowa suną ataki gospodarzy, ale po raz kolejny największą bolączką gospodarzy jest skuteczność. Po kilku zmarnowanych sytuacjach w 15 minucie meczy do wyrównania doprowadza mocnym strzałem zza pola karnego Tomasz Jagielski. Marnujemy kolejne sytuacje 100% pod bramką Damianowa(Hawrylów, Ziembowski, Jagielski). Groźnie z rzutu wolnego strzela D.Sopkowicz, ale nie trafia w światło bramki. W kolejnej akcji będąc sam na sam z bramką Tomek Jagielski z kilku metrów zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i po wślizgu obrońcy Polder-A strzela ponad bramką. Druga bramka dla Sokoła pada po strzale Tomka Jagielskiego zrzutu wolnego z20metrów po faulu na Damianie Sopkowiczu. Bramkarz gości źle ustawia mur i spóźnia się z interwencją przy mocnym strzale naszego napastnika. W kolejnej akcji Andrzej Ziembowski przy próbie dośrodkowania prawie z połowy boiska lobuje bramkarza Damianowa i jest 3:1. Pomimo kilku okazji dla Sokoła wynik w pierwszej odsłonie meczu nie ulega zmianie. Po zmianie stron boiska gospodarze za szybko uwierzyli w to, że mecz jest już rozstrzygnięty i oddali pole gościom, którzy stwarzają sobie dobre okazje pod bramką Sokoła, jednak dobrze interweniuje Maciek Ziembikiewicz, lub strzały są blokowane przez naszych obrońców. Po chwilowym naporze zawodników Damianowa sytuacja wraca do normy i Sokół zdecydowanie przeważa, czego efektem są kolejne gole. Czwartą bramkę dla Sokoła po indywidualnej akcji strzałem pod poprzeczkę zdobywa Ariusz Hawrylów, który tego dnia rozgrywa bardzo dobre spotkanie. Pomimo wielu sytuacji pod bramką rywala zawodnicy Sokoła nie mogą zdobyć gola, gdyż zawodzi skuteczność. Wynik meczu ustala po dobraniu Hawrylowa Aro Ziembowicz strzałem w długi róg bramki Damianowa. Reasumując po bardzo dobrym meczu zasłużenie wygrał nasz zespół, a goście udowodnili, że zasłużenie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i przyszły sezon spędzą w B-klasie. Wynik powinien być dużo wyższy, ale niestety zabrakło skuteczności. Graliśmy mądrze, pomysłowo, stwarzając wiele wyśmienitych sytuacji po przemyślanych akcjach całego zespołu.

autor: ~anonim 2010-06-09 17:18:32

avatar jaki wynik z paszowicami? prosze o aktualizacje