Remis z Wilkami

• autor: shogun, 2010-06-22 18:11

W przedostatniej kolejce rozgrywek zespół Sokoła Krzywa zremisował w Osetnicy 2:2(1:1) z Wilkami Różana po bramkach Grzegorza Sopkowicza i Andrzeja Ziembowskiego.

Zawodnicy obu drużyn pokazali wakacyjny futbol, gdyż grali o przysłowiową pietruszkę. Początek meczu to zdecydowana przewaga zawodników Sokoła, którzy mogli strzelić kilka goli, jednak byli nieskuteczni. Sytuacje sam na sam z bramkarzem gości zmarnował Hawrylów, G.Sopkowicz, D.Sopkowicz, Ziembowski. Pierwsza bramka dla Sokoła padła po indywidualnej akcji naszego kapitana Grzegorza Sopkowicza, który minął trzech zawodników z Różanej i strzelił nad wychodzącym bramkarzem. W kolejnych akcjach zawodnicy Sokoła byli nieskuteczni, a goście groźnie kontrowali. Po błędzie obrony Sokoła sam na sam z Radkiem Kolankiem znalazł się napastnik Wilków jednak jego strzał był niecelny. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa meczu zakończy się na jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy w niegroźnej sytuacji błąd popełnia nasz bramkarz, który tak niefortunnie łapie piłkę, że ta odbija się od Lęśniaka i wpada do pustej bramki. Chwilę później sędzia kończy pierwszą część meczu. Druga połowa meczu rozpoczyna się od zdobycia drugiej bramki dla Wilków. Napastnik gości oddaje mocny strzał z 20metrów w długi róg naszej bramki, gdzie zasłonięty Radek Kolanek spóźnia się z interwencją. Bramka ta uskrzydla przyjezdnych, którzy groźnie atakują stwarzając zagrożenie pod bramką gospodarzy jednak są mało skuteczni. Nasz zespół dąży do zdobycia wyrównującej bramki, ale marnują 100% sytuacje Ziembowski, Hawrylów i D.Sopkowicz. Do wyrównania w doliczonym czasie gry doprowadza mocnym strzałem z rzutu wolnego pod poprzeczkę bramki gości Andrzej Ziembowski. Chwilę później sędzia kończy ten stojący na niskim poziomie mecz, w którym pada wynik, który nie krzywdzi żadnej ze stron. W meczu tym zespól Sokoła wystąpił bez zmienników, gdyż nie mogli zagrać Ginowicz, M.Więdłocha,P.Więdłocha,Ziembowicz,Jagielski, tym bardziej należy cieszyć się ze zdobycia choć jednego punktu.