Porażka na inaugurację.

• autor: shogun, 2010-08-22 23:23

W pierwszym meczu nowego sezonu zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa przegrał po bardzo słabym meczu w Osetnicy z Chojnowianką Chojnów 0:3(0:1).

Mecz znakomicie rozpoczął się dla gości, którzy w jednej z pierwszych swoich akcji strzelili bramkę. Po dorzucie i minięciu się z piłką Radka Kolanka do pustej bramki futbolówkę skierowal niepilnowany napastnik Chojnowianki. Zespól gospodarzy pomimo slabej gry stwarza sytuacje bramkowe, z których najlepsze marnuje Tomasz Jagielski, strzelając z kilku metrów wprost w bramkarza Chojnowianki Fabiana Rudziaka, lub nie trafiając w światło bramki. Zawodnicy Chojnowianki usilują zaskoczyć naszego bramkarza strzałami z dystansu, jednak są one niecelne. Pierwsza połowa spotkania kończy się na wyniku 1:0 dla gości. W przerwie meczu trener Sokoła dokonuje roszad w składzie szukając zmiany stylu gry zespołu, jednak nic takiego nie następuje. Zespól gra słabo, co zaowocowało kolejnymi golami dla gości. Po wrzutce na długi słupek naszej bramki kolejny bląd popełnia Radek Kolanek i mija się z piłką, którą do pustej bramki strzela głową zawodnik gości, tratując przy tym naszego kapitana Grzegorza Sopkowicza. Sędzia nie odgwizduje faulu i uznaje gola. Pomimo kilku dogodnych sytuacji strzeleckich nasz zespól nie strzela nawet bramki honorowej, gdzie sytuacje marnuje Tomek Jagielski, Ariusz Hawrylów i Andrzej Ziembowski.  W doliczonym czasie gry precyzyjnym strzałem z 25metrów w długi róg bramki Sokoła wynik ustala wprowadzony na boisko kilkanaście minut wcześniej Łukasz Kurczak. Po słabym meczu przegrywamy z młodym zespołem Chojnowianki II Chojnów, grając przede wszyskim nieskutecznie i bez zaangażowania. Na uwagę zasługuje debiut w pierwszym zespole Łukasza Kłopotka z drużyny rezerw, który zaprezentował się poprawnie na boku pomocy i z pewnością otrzyma jeszcze szansę na grę w pierwszej drużynie.