20

11-2018

Remis w Jadwisinie

• autor: shogun, 2010-10-10 21:11

Zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa zremisował w Jadwisinie z tamtejszą Skorą 1:1(1:1) po bramce Ariusza Hawrylowa.

W zespole Sokoła nie mogli wystąpić Damian Sopkowicz(kontuzja) oraz Krystian Wencel(choroba), ale powrócił do składu po przebytej operacji Ariusz Hawrylów. Początek meczu to próba opanowania środka boiska przez obie ekipy, uważna gra w obronie i próby szukania swoich szans w kontratakach. W 10 minucie meczu po indywidualnej akcji Ariusza Hawrylowa, który zakręcił lewym obrońcą gości i strzelił z 20 metrów zdobywamy prowadzenie. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy gości i wpada do siatki obok bramkarza Skory. Zespól z Jadwisina próbuje szybko odpowiedzieć na stratę gola, jednak dość dobrze gra obrona Sokoła, lub strzały zawodników gospodarzy są niecelne. Popłoch w szeregach obronnych Skory sieje Ariusz Hawrylów, któremu w dwóch dogodnych sytuacjach brakuje zimnej krwi i jego strzały są niecelne. Gospodarze w 30 minucie meczu doprowadzają do wyrównania, gdzie błąd naszego bramkarza, który wypuszcza piłkę przed siebie po niegroźnym dorzucie wykorzystuje Paweł Buńkowski strzelając bramkę z najbliższej odległości. Przed szansą na strzelenie kolejnego gola dla naszego zespołu znajduje się jeszcze Tomek Jagielski, który strzela niecelnie oraz Grzegorz Sopkowicz, który po indywidualnej akcji będąc 10 metrów przed bramką Skory strzela wysoko nad poprzeczką. Wynik pierwszej połowy spotkanie nie ulega już zmianie. Druga odsłona pojedynku to zdecydowane ataki gospodarzy i kontry naszego zespołu. Groźnie strzela z kilku metrów Marcin Kulig, jednak dobrze broni Mateusz Ziembikiewicz. W dogodnej sytuacji na zdobycie zwycięskiej bramki znajduje się A. Hawrylów i T. Jagielski jednak ich strzały są niecielne. W 85 minucie meczu Tomek Jagielski strzela gola jednak sędzia zawodów z sobie jedynie znanych powodów odgwizduje pozycję spaloną naszego napastnika. W doliczonym czasie gry po rzucie wolnym Daniel Gruszecki strzela głową minimalnie obok słupka bramki Skory. Chwilę później sędzia, który tego dnia zaliczył bardzo słabe zawody, kończy ten mecz w którym wynik nie krzywdzi żadnej ze stron. Nasz zespół rozegrał dobre zawody i wynik odzwierciedla przebieg spotkania, jednak obiektywnie należy przyznać, że obie ekipy miały sytuacje aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.