Remis w Jadwisinie

• autor: shogun, 2010-10-10 21:11

Zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa zremisował w Jadwisinie z tamtejszą Skorą 1:1(1:1) po bramce Ariusza Hawrylowa.

W zespole Sokoła nie mogli wystąpić Damian Sopkowicz(kontuzja) oraz Krystian Wencel(choroba), ale powrócił do składu po przebytej operacji Ariusz Hawrylów. Początek meczu to próba opanowania środka boiska przez obie ekipy, uważna gra w obronie i próby szukania swoich szans w kontratakach. W 10 minucie meczu po indywidualnej akcji Ariusza Hawrylowa, który zakręcił lewym obrońcą gości i strzelił z 20 metrów zdobywamy prowadzenie. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy gości i wpada do siatki obok bramkarza Skory. Zespól z Jadwisina próbuje szybko odpowiedzieć na stratę gola, jednak dość dobrze gra obrona Sokoła, lub strzały zawodników gospodarzy są niecelne. Popłoch w szeregach obronnych Skory sieje Ariusz Hawrylów, któremu w dwóch dogodnych sytuacjach brakuje zimnej krwi i jego strzały są niecelne. Gospodarze w 30 minucie meczu doprowadzają do wyrównania, gdzie błąd naszego bramkarza, który wypuszcza piłkę przed siebie po niegroźnym dorzucie wykorzystuje Paweł Buńkowski strzelając bramkę z najbliższej odległości. Przed szansą na strzelenie kolejnego gola dla naszego zespołu znajduje się jeszcze Tomek Jagielski, który strzela niecelnie oraz Grzegorz Sopkowicz, który po indywidualnej akcji będąc 10 metrów przed bramką Skory strzela wysoko nad poprzeczką. Wynik pierwszej połowy spotkanie nie ulega już zmianie. Druga odsłona pojedynku to zdecydowane ataki gospodarzy i kontry naszego zespołu. Groźnie strzela z kilku metrów Marcin Kulig, jednak dobrze broni Mateusz Ziembikiewicz. W dogodnej sytuacji na zdobycie zwycięskiej bramki znajduje się A. Hawrylów i T. Jagielski jednak ich strzały są niecielne. W 85 minucie meczu Tomek Jagielski strzela gola jednak sędzia zawodów z sobie jedynie znanych powodów odgwizduje pozycję spaloną naszego napastnika. W doliczonym czasie gry po rzucie wolnym Daniel Gruszecki strzela głową minimalnie obok słupka bramki Skory. Chwilę później sędzia, który tego dnia zaliczył bardzo słabe zawody, kończy ten mecz w którym wynik nie krzywdzi żadnej ze stron. Nasz zespół rozegrał dobre zawody i wynik odzwierciedla przebieg spotkania, jednak obiektywnie należy przyznać, że obie ekipy miały sytuacje aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

autor: ~Kibic 2010-10-11 10:10:07

avatar Spalony byl i to 3-metrowy , Sokoł dalej gra lage do przodu i moze cos sie uda strzelic , poza tym ciezko sie gra z kims kto w 9 stoi na własnej polowie al z taka druzyna gra sie ciezko i trzeba umiec wygrac , remis sprawiedliwy aczkolwiek to gospodarze prowadzili gre

autor: ~wuwuzela 2010-10-11 10:59:58

avatar to prawda, sokol opanował sztuke bronienia całym zespołem w swojej 16 do perfekcji.strach pomyslec co to bedzie jak bedzie nowy stadion, boisko lotnisko - juz nie bedzie atutem.

autor: ~size10 2010-10-11 11:26:49

avatar Jak mógł być spalony jak obrońcy Skory przed dośrodkowaniem ustawieni byli na 5 metrze od bramki... Więc wychodzi na to, że napastnik strzeli z odległości 2 metrów, to ciekaw

autor: ~obiektywny 2010-10-11 15:46:08

avatar napastnik był na góra 3-m , Sokoł nie grał tylko wybijał im dalej

autor: ~wwzela 2010-10-14 19:36:01

avatar był spalony to oczywiste. wybijanie piłki - ciezko to nazwac gra.przeszkadzacie zawodnikom druzyny przeciwnej.a dziwic sie potem ze nasza reprezentacja gra jak gra jak od malego sie ucza wybijania do przodu.