Pewna wygrana w kolejnym sparingu.

• autor: shogun, 2011-03-05 20:29

W kolejnym sparingu w okresie przygotowawczym zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa pokonał zdecydowanie występujący a A-klasie jeleniogórskiej GKS Iwiny 5:2(2:0) po bramkach Ariusza Hawrylowa(2), Piotrka Więdłochy(2) i Grzegorza Sopkowicza.

Nasz zespół pomimo osłabienia(z różnych przyczyn nie mogli zagrać: Ziembikiewicz, Kolanek, Ostrouch, Ziembowicz,  Ziembowski,  Leśniak, M.Więdłocha, Wencel, Jagielski)pewnie pokonał czołowy zespół III grupy A-klasy jeleniogórskiej(piąta pozycja w tabeli), gdzie wynik to najmniejszy rozmiar kary. Zaznaczyć należy dobrą grę naszego zespoły, który stworzył kilkanaście sytuacji 100%(D.Sopkoiwicz 6 wszystkie niewykorzystane), z których wykorzystał tylko pięć. Dobra gra całego zespołu, gdzie wyróżnić należy strzelców bramek oraz dobrą grę Piotrka Więdłochy, który wykorzystał swoje sytuacje strzeleckie grając  w ataku, jak też dobrze grał na boku pomocy pokazując, że nie złożył broni w walce o pierwszy skład. Groźnej kontuzji nabawił się w meczu nasz grający trener Bogdan Kozłowski, który w jednym ze starć o górną piłkę zderzył się głową z pomocnikiem gospodarzy  w wyniku czego doszło do głębokiej rany czoła(do szycia).

Skład Sokoła:

gościnie bramkarz Konradówki-Kozłowski, Ginowicz, Szajer, Kurczak, G.Sopkowicz, Solpa, P.Wiedłocha(Szaja), Gruszecki(Gawluk), Hawrylów(Bratko-gościnnie), D. Sopkowicz

A już jutro nasz zespół zmierzy się w Rokitkach na Orliku w rozgrywkach o Puchar Wójta z zespołami Orlika Okmiany, Polonii Witków i Mewy Goliszów w rywalizacji o wyjście z grupy do fazy finałowej, rozgrywanej w dniu 13.03.2011r., gdzie w rywalizacji każdy z każdym zmierzą się zwycięscy każdej z czterech grup.