Pewna wygrana z Prusicami

• autor: shogun, 2011-04-17 20:13

W 17 kolejce zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa pokonał w Osetnicy Przyszłość Prusice 3:0(1:0) po bramkach Andrzeja Ziembowskiego i dwóch Tomka  Jagielskiego.

Pierwsza połowa meczu to bardzo słaba gra obu zespołów, gdzie więcej woli walki wykazują przyjezdni. Zespół Sokoła razi niecelnymi podaniami i stratami w niegroźnych sytuacjach. Gramy nieporadnie pomimo tego jednak stwarzamy sytuacje strzeleckie, których jednak nie wykorzystujemy. Jedyna bramka w tej odsłonie meczu pada w 40minucie meczu, gdzie mocnym strzałem z 20metrów popisuje się Andrzej Ziembowski umieszczając piłkę w okienku bramki Przyszłości. W drugiej połowie meczu po reprymendzie od trenera nasi zawodnicy zaczęli walczyć co przynosi spodziewane skutki w postaci zdecydowanej przewagi zespołu Sokoła. Na bramkę gości raz po raz suną ataki naszego zespołu, co przynosi skutek w 50minucie, gdzie po składnej akcji w polu karnym obrońca Przyszłości zagrywa piłkę ręką i sędzia bez wahania wskazuje na rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki jest Tomek Jagielski, który mocnym strzałem pod poprzeczkę strzela drugiego gola dla naszego zespołu. W 65 minucie meczu kolejne trafienie notuje Tomek Jagielski, gdzie po akcji lewą stroną boiska i podaniu od Damiana Sopkowicza strzela lewą nogą obok bezradnego bramkarza gości. Nasz zespół posiada przewagę, której jednak pomimo kilku dogodnych sytuacji nie może udokumentować kolejnymi bramkami. Przed szansą na podwyższenie rezultatu znajdują się Tomek Jagielski, Krystian Wencel, Ariusz Hawrylów, Andrzej Ziembowski i Grzegorz Sopkowicz, jednak są nieskuteczni. Reasumując po bardzo słabej pierwszej połowie i dobrej drugiej nasz zespół odnosi w pełni zasłużone zwycięstwo i inkasuje kolejne trzy punkty zbliżając się na 1 pkt do wicelidera z Wiadrowa.

autor: ~anonim 2011-04-18 17:22:41

avatar bylo 3:0 a nie 3:1 !