09-2018

Trzy punkty po ciężkim meczu.

• autor: shogun, 2011-04-30 21:42

W kolejnym meczu rundy rewanżowej zespół Sokoła Ur-Pal Krzywa pokonał w Różanej tamtejsze Wilki 2:1 (1:1) po dwóch bramkach Ariusza Hawrylowa.

Zespól Sokoła w dotychczasowych kontaktach z Wilkami jeszcze nigdy nie zdobył kompletu punktów w Różanej. Początek meczu to wyrównana gra obu zespołów i próba kontrowania rywali. W 30 minucie meczu tracimy bramkę po rajdzie przez połowę boiska przeprowadzonym przez kapitana gospodarzy, który wykorzystuje nieporozumienie obrońców  Sokoła i będąc sam na sam z Mateuszem Ziembikieiwczem otwiera wynik tego spotkania. Nasz zespół błyskawicznie odpowiada doprowadzając do wyrównania po precyzyjnym dorzucie Andrzeja Ziembowskiego, gdzie piłkę w bramce gospodarzy umieszcza Ariusz Hawrylów. Groźnie strzelają z dalszej odległości Ziembowski, D. Sopkowicz i T. Jagielski, jednak dobrze interweniuje bramkarz Wilków. Znakomitą sytuację marnuje jeszcze w pierwszej połowie Tomek Jagielski, który będąc sam na sam z bramkarzem gospodarzy zbyt długo zwleka i piłkę wybija na rzut rożny obrońca z Różanej. Pierwsza odsłona tego pojedynku kończy się wynikiem remisowym. W drugiej połowie spotkania stwarzamy kilka sytuacji strzeleckich z których jedną na bramkę zamienia ponownie Ariusz Hawrylów, który po otrzymaniu podania od Kozłowskiego zakręcił dwoma obrońcami gospodarzy i umieścił piłkę w bramce Wilków. Gospodarze rzucają się do odrabiania strat jednak ich chaotyczne ataki są rozbijane przez dość dobrze grającą naszą obronę. Zespół Sokoła po kontratakach mógł podwyższyć prowadzenie, jednak w dogodnej sytuacji Tomek Jagielski strzela niecelnie a Ariusz Hawrylów uderza w boczną siatkę. W 80 minucie spotkania w polu karnym zawodnika Wilków fauluje Andrzej Ziembowski, który spóźnia się z wybiciem piłki i sędzia dyktuje rzut karny, który na nasze szczęście zostaje fatalnie wykonany przez napastnika Wilków, który strzela bardzo mocno nad naszą bramkę. Do końca spotkania wynik już nie ulega zmianie i odnosimy zwycięstwo po bardzo ciężkim meczu.

autor: ~size 10 2011-05-05 21:46:35

avatar Brawo Wyder, brawo chłopaki, brawo defensywa!!!